Sākumlapa
Vispārīgā informācija
Mūsu pakalpojumi
Fotogrāfijas
Kontakti
 
 

JŪRMALA  

                           

Iedzīvotāju skaits (aptuveni) - 56 000

Garums gar piekrasti - 32 km

Pirmā dzelzceļa stacija: Priedaine – 14 km no Rīgas

Pēdējā dzelzceļa stacija: Ķemeri – 44 km no Rīgas

Šaurākā vieta starp jūru un upi - 320 m, Dubultos

 

Zilā karoga pludmales

 

Lielākā Baltijā kūrortpilsēta Jūrmala atrodas 20 km no Rīgas, Rīgas jūras līča krastā.

Jūrmala ir slavena ar saviem dabas ārstnieciskajiem faktoriem – maigo klimatu, jūru un nepiesārņoto vidi, ārstnieciskajām dūņām un minerālūdeņiem.

Kūrorts ir pievilcīgs ar savu zeltaino 32 kilometrus garo smilšu pludmali, priežu mežu ar dabisko pilsētas robežu - Lielupes upi. Jūrmalā dabiski iekļaujas pagājušajā gadsimtā celtās, kokgriezumiem rotātas koka vasarnīcas un mūsdienīgās kūrorta celtnes. Daudzās viesnīcas un sanatorijas piedāvā atpūtu un kūrorta ārstniecības iespējas. Aktīvās atpūtas cienītāji var pavadīt laiku tenisa kortos, trenažieru zālēs, vizināties ar jahtām un ūdens motocikliem, spēlēt boulingu vai pavizināties ar zirgiem. Gardēžus gaida dažādi restorāni un bāri, bet estētiskajam baudījumam var apmeklēt mākslas izstādes, koncertus un vietējos izklaides pasākumus.

No Rīgas līdz Jūrmalai var viegli aizbraukt 30 minūšu laikā ar elektrisko vilcienu vai mikroautobusu, bet vasarā arī ar pastaigu kuģīti (2 st.).

No 1997. gada Jūrmala ir pievienojusies Zilā karoga pludmaļu kampaņai, apliecinot ūdens tīrību, drošību un pludmales infrastruktūras kvalitāti.


 
 

Design by Wiks un partneri SIA 2008